galeria

KapLudzki

"WAVE OF BATTLES"

   c-walk6  Dnia 27 lipca 2013 roku w Ełku odbyły się zawody w tańcu „C-Walk”. Całe te wydarzenie  miało miejsce na Skate Parku przy plaży miejskiej w Ełku. Co roku na zawody te przyjeżdżają ludzie z różnych stron Polski, w Ełku był to pierwszy oficjalny turniej tego tańca. Impreza rozpoczęła się o godzinie 13:00 i trwała do 19:00. Prowadzącym tego wydarzenia był Paweł Płoski ksywka „Steven” z Warszawy. Paweł w 2008 roku był mistrzem świata oraz Polski w tańcu hip-hop. Muzyką zajął się Szymon Baluta czyli inaczej „DJ Monster”. W trakcie wydarzenia swoje talenty zaprezentowali ełccy Beatbox-erzy oraz Rap-erzy. Przyjechało wiele osób z całej Polski- Bydgoszczy, Zabrza, Wrocławia, Szczecina.

Zawody zorganizowane zostały w ramach projektu „WAVE OF BATTLES”, którego inicjatorami byli młodzi ludzie, podopieczni streetworkerów. Projekt finansowany był z budżetu miasta Ełku.

                   c-walk1                c-walk2                                                                         c-walk4                c-walk3  

 

 

 

unia

 

Człowiek - najlepsza inwestycja

Podstrona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.