galeria

KapLudzki

KONIEC WAKACJI

Kończą się wakacje i mija też 5-ty miesiąc od czasu, gdy ełccy streetworkerzy wyszli po raz pierwszy na nasze podwórka. Niestrudzenie, 20 osób – 10 pedagogów ulicznych i animatorów  aktywnie uczestniczy w życiu i animuje czas wolny ponad 150 dzieci i młodzieży w wieku 10-20 lat z terenu miasta Ełk zagrożonej wykluczeniem lub wykluczonej społecznie.

Wakacje to czas beztroskiego leniuchowania, ale nie dla najmłodszych Uczestników projektu „Ełckie Centrum Rewitalizacji Społecznej”.

W tym czasie dzieci i młodzież aktywnie korzystała z płatnych animacji – basenu, kręgli, kajaków czy też kina, grała w piłkę i inne gry zespołowe, brała również udział w wycieczkach rowerowych po naszej okolicy.

Jednak czas wakacji upłynął naszym Uczestnikom przede wszystkim na przygotowaniach i realizacji wybranych przez siebie mini – projektów. TRAMPOLINA wędruje po podwórkach, wkrótce zostaną zaprezentowane również pozostałe mini projekty – zostanie otwarta ŚWIETLICA, której wyposażenie jest współfinansowane w ramach naszego projektu, jak również nastąpi uroczyste otwarcie podwórkowego STADIONU przy ul. Gdańskiej. Na pół metku jest również realizacja teledysku i innych filmów, które tworzą wszyscy Uczestnicy z każdej grupy. Także niedługo poznamy efekt pracy najmłodszych konstruktorów „mydelniczek”, kabareciarzy i fotografów.

Wszystko to, co się u nas dzieje jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wkrótce będzie o nas głośno!

 

 

 

unia

 

Człowiek - najlepsza inwestycja

Podstrona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.